אודות

קצת עלינו

השור הזועם – מגשימים לכם חלומות!
חברת השור הזועם קיימת מאז שנת 2000 והיא מספקת עבורכם שירותים שונים עבור אירועים. צריכים להרים אירוע חברה מצליח? כדי שלא לשעמם את האורחים ולהעניק להם חוויה של פעם בחיים – כדאי שתנסו משהו חדש. על אטרקציות לאירועים כבר שמעתם?

מה תרצו?

היום, אם אתם לא מחדשים ומתחדשים, אתם משעממים. אם אתם רוצים לערוך את האירוע המדובר ביותר של השנה ולספק לאורחים הנאה – לשור הזועם פתרונות יצירתיים עבורכם. זה לא משנה אם אתם מחפשים אטרקציות לבר מצווה או מועדונים לבר מצווה, במידה ומדובר במסיבת בר מצווה, או אטרקציות אחרות למסיבת בריכה או לחתונה, אם תרצו תוכלו להנות מצוותי בידור מקצועיים ומתקני קונספט בהתאם לבקשתכם.

שיא הטכנולוגיה

לחברת השור הזועם מתקנים חדישים שלא תוכלו לראות בשום מקום אחר. ניתן להתאים אטרקציות שונות בהתאם לתוכן האירוע, גודלו וגיל האורחים. אין גבול ליצירתיות ולדמיון, וניתן ליצור ולהתאים עבורכם הכל על פי בקשתכם.
כבר יש לכם רעיון?
בשביל ליצור חוויה של פעם בחיים לשור הזועם משאבים רבים, החל ממתקנים מתנפחים, משחקים וירטואליים, עמדות צילום, סימולאטורים וכלה במגוון עצום של אטרקציות ייחודיות אחרות! ניתן לעיין באתר ולהתרשם מהגלריות ומהיצע המתקנים והחוויות של השור הזועם. אתם כבר יודעים מה תבחרו לעצמכם?

לשדרג כל אירוע

דמיינו לעצמכם מסיבת יום הולדת סטנדרטית…
יש עוגה, לפעמים ליצן וכמה ילדים שמשחקים באותם המשחקים המוכרים. לא הייתם רוצים עבור ילדכם משהו קצת אחר?
באמצעות שירותי השור הזועם אתם יכולים להפוך גם את המסיבה הקטנה ביותר, לאירוע חוויתי לילדים, לחבריהם ולבני המשפחה. עם הפעלות ייחודיות, מתקנים מתנפחים ועוד שלל הפתעות – אתם יכולים לתת לילדכם מתנת יום הולדת בלתי נשכת. אתם יכולים להיות בטוחים שאם השור הזועם ישתתפו במסיבה שלכם, לא ישכחו אתכם כל-כך מהר…

בטיחות

כשמדובר על מתקנים, לא תרצו לקחת סיכון. לחברת השור הזועם כל האישורים הנדרשים להפקת אירועים המוניים: ביטוח צד ג עד לגובה של חמישה מיליון שקלים, אישורי מהנדס בטיחות, קונסטרוקטור שנתיים ותעודת מנהל אתר מתנפחים.
כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם הולכים על הטובים והמקצועיים ביותר בתחום…

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?
מלאו פרטים או התקשרו : 077-9967271