יום הולדת נינג'ה

אחת מתוכניות הריאליטי המדוברות ביותר בשנים האחרונות היא כמובן "נינג'ה ישראל". האתגר הספורטיבי שסחף את מסכי הטלוויזיה, הכניס מדינה שלמה לענייני האקסטרים, הטיפוס והקפיצות המרשימות. ילדים רבים חולמים להיות הנינג'ה הבא של ישראל. כאן נסביר איך אפשר להגשים את החלום ולארגן יום הולדת נינג'ה חגיגי במיוחד.

השכרת מתקני נינג'ה לאירועים – יש חיה כזאת?

אחד הטרנדים הכי חמים בעולם האטרקציות והאירועים בשנים האחרונות הוא טרנד הנינג'ה. חברות הפקות אירועים רבות מציעות השכרת מתקני נינג'ה, הפעלת נינג'ה וכיוצא בזה.
אבל מהם בכלל מתקני נינג'ה לאירועים? למעשה מדובר בוורסיה נאמנה למדי למקור הטלוויזיוני, עם ייצוגים לרוב המתקנים האהובים מהמסמך, כולל אתגר הסטפים ההתחלתי ואפילו גרסה של הר המידוריאמה. כמובן שאלו לא המתקנים אחד לאחד מהתוכנית, אלא מתקנים כיפיים וחווייתיים שמיועדים לאירועים לילדים, כמו למשל יום הולדת נינג'ה.

למי זה מתאים?

אירוע נינג'ה יכול להתאים לקהלי יעד רבים ולאירועים שונים: בר מצווה, יום הולדת, פעילות קיץ של קייטנה וכיוצא בזה. עם זאת חשוב להדגיש שמדובר באירוע שקורץ בעיקר לדור הצעיר והאנרגטי. בהחלט תיתכן חתונת נינג'ה עם מתקן נינג'ה מתנפח ומלהיב, אבל אין ספק שזה ידרוש פתיחות מסוימת של הזוג המתחתן ושל קהל האורחים שלו.
כאשר מדברים על ילדים אין ספק בכלל במידת ההתאמה של פורמט הנינג'ה לאירוע. ילדים רבים אוהבים לקפוץ, להוציא אנרגיה ולהתנסות בתעלולים ואתגרים שונים. מתקני נינג'ה מספקים בדיוק פלטפורמה זאת ולכן הם אידיאליים לימי הולדת ולהפעלות מסוגים שונים.

למה דווקא יום הולדת נינג'ה?

נראה שהיתרונות של אירוע נינג'ה כמעט מדברים בעד עצמם, אבל אם זה לא ברור נשמח להרחיב מה כל כך מושך בהפעלת נינג'ה ליום הולדת. ראשית, מדובר באירוע עם שם מלהיב שיכול לחבר כמעט את כולם. נינג'ה ישראל היא אחת התוכניות הנצפות ביותר בישראל ועל כן אין ספק שבהחלט יש לה ביקוש ומוכרות בקרב הילדים.
שנית, הפעלת נינג'ה מאפשרת לילדים לבלות במשך שעות באופן חוויתי אך חינוכי (יש לא מעט שיעורים שאפשר לקחת ממסלול הנינג'ה, לרבות חשיבה יצירתית, גיבוש אסטרטגיה, ספורטיביות והתמודדות מול מכשולים). בנוסף, אין צורך בהשקעת מאמצים רבים מצד ההורים. המתקנים עושים את שלהם עם מינימום מאמץ מצד המארגנים.
בנוסף, ניתן להתאים אירועי נינג'ה ללוקיישנים רבים ולזמנים שונים בשנה. כך למשל, בקיץ אפשר לבנות יום הולדת נינג'ה מבוססת מתנפחים בעוד שבחורף אפשר לארגן מסלול באולם ספורט סגור לדוגמה.

נינג'ה של המומחים

ככל אטרקציית יום הולדת, על מנת לוודא שהמתקנים איכותיים ומוצלחים כדאי להזמין את מתקני הנינג'ה מחברה מוכרת ומנוסה. על אף שיחסית יום הולדת נינג'ה הוא טרנד חדש למדי בארץ, מומלץ להשאיר את ההפעלה בידיהם של שחקנים ותיקים בתחום אשר צברו מומחיות בהפעלות לאטרקציות ויודעים לתת דגש על בטיחות, אדיבות וכמובן הנאה מקסימלית. אנו בשור הזועם נשמח לעמוד לרשותכם ולספק עבורכם כל סוג אטרקציה לה אתם זקוקים, למידע נוסף צרו איתנו קשר.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?
מלאו פרטים או התקשרו : 077-9967271