דוכני מזון לאירועים

אחת הדרכים המוצלחות ביותר לשדרג כל אירוע היא באמצעות שימוש בדוכני אוכל. דוכני אוכל מרימים את האווירה, נותנים תחושה חגיגית ומאפשרים לאורחים להנות ממגוון אוכל ובדרך לא שגרתית. השור הזועם מציעה מגוון דוכני מזון לכל סוג אירוע שתצטרכו!

איך לבחור דוכני מזון לאירועים?

בחירת דוכני מזון לאירועים מתחילה בחשיבה על האירוע הספציפי אליו הם מיועדים ובהתאמה של הדוכן לאירוע. לא כל דוכן מזון יתאים בהכרח לכל סוג של אירוע ולכן נצרכת מעט חשיבה מראש.
כך למשל דוכני מזון לאירועי חברה צריכים לשדר יוקרתיות מסוימת יחד עם מקוריות וחיבור לטרנדים חדשים (ערכים שמשקפים את רוח העסק יחד עם שבירת שגרה נחוצה לעובדים). לעומת זאת דוכני אוכל לאירועים משפחתיים צריכים להתאים לקהל הרחב ולכלול דוכני אוכל שמתאימים גם לחך הצעיר (למשל צמר גפן מתוק, פופקורן או סוגים אחרים של עמדות מתוקים).
קיים כמובן גם העניין העונתי שעוזר לקבוע אילו דוכני אוכל מתאימים למשימה. כך למשל, עבור אירוע בחוץ שמתרחש בחודשי הקיץ והאביב יתאימו דוכני מזון לאירועים עם אוכל קליל ומרענן שמבוסס על פירות. לעומת זאת, דוכנים לאירועים חורפיים יתמקדו יותר בפן החורפי של האוכל ויגישו בין היתר, שוקולד חם, מרקים, שתייה חמה ועוד.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים דוכני אוכל לאירועים?

בראש ובראשונה לפני שאתם מזמינים דוכני מזון לאירועים חשוב לדעת שעובדים עם עסק תקני בעל האישורים הנדרשים להפעלת דוכני אוכל. ככלל עסק שעובד עם מזון, עבור דוכני אוכל נדרשים אישורים מתאימים של מכון התקנים ומשרד הבריאות. חשוב לפעול אך ורק עם עסק מאושר שפועל כיאות ולא עם חברה פרוצה שאינה עומדת בתקנות.
בהמשך לכך, יש לתת משקל בבחירה לבטיחות הדוכן ולא רק לאסתטיות של המנות או למוצלחות הקולינרית. דוכני מזון משתמשים באמצעי חימום, מכונות ייעודיות ואביזרי חשמל אשר דורשים תפעול מתאים. חשוב להזמין אך ורק דוכני אוכל לאירועים ששמים דגש על בטיחות, מעסיקים עובדים מנוסים ולא מזלזלים בעניין חשוב זה.

טיפים לבחירת דוכני אוכל לאירועים

איך בוחרים את הדוכן המושלם? אין לכך תשובה אחידה אך יש מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור בקפידה את הדוכן שישדרג את האירוע הבא שלכם וילהיב את כל האורחים.
ראשית חשוב לבחור מגוון. יש להזמין חברה אשר מפעילה דוכנים מקוריים עם אוכל מגוון שמכסה את כל קהל היעד של האירוע: מתוקים, מאכלים מלוחים, שתייה, אפשרויות לצמחונים, טבעוניים או אופציות נטולות גלוטן וכו'. שילוב תרבויות הוא בהחלט דבר מבורך ורצוי לבחור דוכנים שמביאים מכל וכל לאירוע שלכם.
בנוסף, לא בושה להעתיק אפשרויות מוצלחות שהייתם עדים להם באירועים קודמים. מומלץ לבחור בדוכנים שמתכתבים עם הטרנדים הבולטים בעולם האוכל ומגישים לקהל מזון איכותי ומלהיב שמעורר את כל החושים. אנחנו בשור הזועם נשמח להציע לכם דוכני מזון לאירועים בהתאם לאירוע לו אתם חוגגים, לפרטים וייעוץ צרו איתנו קשר!

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?
מלאו פרטים או התקשרו : 077-9967271