ווטר טאג – Water Tag

בשנת 2022 כמעט כולם כבר התנסו במשחק "לייזר טאג". הנה המן להתנסות בגרסה החדשה, הקיצית והרטובה שלו: "ווטר טאג". כאן נסביר מהו בדיוק ווטר טאג, איך משחקים, ולמה זה כל כך כיף.

מהו ווטר טאג?

ווטר טאג (Water Tag) הוא פעילות מים לכל המשפחה אשר מבוססת במידה רבה על המשחק הוותיק "לייזר טאג". בפעילות, אשר כל אדם מעל גיל 6 יכול להשתתף בה, נחלקים המשתתפים לשתי קבוצות המחולקות לשני צבעים. כל קבוצה ציוד בהתאם: אפוד בצבע המתאים, משקפת מים קסדה, ורובה מים עם טווח מרשים, כיאה למשחק מים איכותי.
המטרה של משחק מים זה הוא למלא את מיכל המים של הקבוצה היריבה בכמה שיותר מים מהרובים שלכם. בדרך כמובן אפשר לירות במשתתפי הקבוצה השנייה, לגבש אסטרטגיות ולעשות את כל מה שנדרש (בכפוף לחוקים כמובן) בשביל להשיג את הניצחון המתוק והרטוב. מיועד לכל מי שרוצה להוציא אנרגיה ולהנות ממשק קבוצתי מוצלח.

המשחק הכי חם ליום קיץ חם

ווטר טאג הוא בפירוש ה-אטרקציה ליום קיץ חם. הוא נייד ומתאים כמעט לכל זירת התרחשות, ויחד עם זאת מבוסס על ציוד איכותי ובהחלט מספק את החוויה הרטובה כמו שצריך. מדובר במשחק אידיאלי בשביל להתנסות בפעולת הרפתקאות, להשיג גיבוש קבוצתי ובעיקר להשתעשע ולהנות מהדרך. רק אל תשכחו להביא בגדים שמותר להרטיב וללכלך.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?
מלאו פרטים או התקשרו : 077-9967271