מתנפחים למים

השור הזועם מציגה מגוון עצום של מתנפחים לאירועים. תוכלו למצוא אצלנו מתנפחים אתגריים, מתקנים מתנפחים לילדים ועוד מבחר עצום של מתנפחי מים שווים. למידע נוסף צרו איתנו קשר 077-9967271

כל מה שצריך לדעת על שירותי השכרת מתנפחי מים לאירועים ומסיבות

מתנפחי מים הם הגדרה כוללת לכל סוגי המתקנים המתנפחים המיועדים לשימוש במסגרת מסיבות בריכה או במקומות בהם ניתן להפעיל את המתקנים בשילוב מים. מתקנים אלו מהווים אטרקציה מרכזית ומובילה במגוון רחב של מסיבות ואירועים המתקיימים במהלך חודשי הקיץ החמים והם יכולים להתאים לכל גיל.

השכרת מתנפחי מים – מה חשוב לדעת?

השכרת מתנפחי מים הוא שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר חברות העוסקות ומתמחות בשירותי השכרת ציוד להפעלת אטרקציות שונות במסיבות ואירועי קיץ. שירות זה כולל בתוכו התאמה פרטנית של סוג המתקנים המתנפחים הנחוצים לכם בהתאם לגילאי המשתתפים באירוע/מסיבה, הליכי הקמה והצבה של המתקנים בשטח בו מתקיים האירוע ושירותי תפעול מלאים של המתקנים לאורך כל שלבי האירוע/מסיבה.
כאשר שוכרים את שירותיה של חברת השכרת ציוד מתנפחים למים, חשוב להתייחס להיצע המתקנים המוצע לכם על ידי החברה ולהיקף השירותים המוצע לכם על ידה למטרות הקמה ותפעול של המתקנים. כמו כן, חשוב להתייחס לנושא הבטיחות והביטוח.

סוגי מתקנים מתנפחים למים

בדומה לסוגים נוספים של מתקנים מתנפחים, גם מתנפחי מים להשכרה כוללים בתוכם עשרות סוגים ודגמים של מתקנים היכולים להתאים לכל שכבת גיל, החל ממתקני מנפחים לפעילות מים בקרב פעוטות וילדים, דרך מתנפחי מים לילדים עד גיל 12 ועד למתקני מים אתגריים המיועדים לבני נוער וגילאים מתקדמים יותר. מתקנים אלו כוללים בין היתר מגלשת מים מתנפחת אותה ניתן להציע על שפת הבריכה או בשטח פתוח עם אפשרות חיבור למקור מים, מתקן מתנפח של קיר טיפוס למים, מתקן מתנפח של מסלול הליכה על המים, מתקן מתנפח אתרי לפעילות במים ומתקני מתנפחים נוספים אותם ניתן להציב על פני המים בבריכות שחייה.

מתנפחים לבריכה להשכרה

מתנפחי מים להשכרה מיועדים גם לאילו מביניכם המתכננים אירוע או מסיבה בבריכות שחייה וקאנטרי וגם לאילו מביניכם המפעילים בריכות שחייה ומתחמי קאנטרי. שירותי השכרת מתנפחים לבריכה כוללים בתוכם גם הצבה של המתקנים בשטח הבריכה וגם שירותי תחזוקה ותפעול של המתקנים לאורך כל שלבי האירוע או לאורך כל תקופת ההשכרה הנחוצה לכם. חשוב לציין שכל סוגי מתנפחים לבריכה להשכרה מיוצרים מחומרי גלם בעלי עמידות מקסימאלית למים ורכיבים נוספים המצויים בבריכות שחייה ואופן קיבועם לבריכה נעשה באמצעות משקולות ייעודיות המותקנות באופן בטיחותי.

מתנפחי מים לילדים מחוץ לבריכות שחייה

סוג נוסף של מתנפחי מים לילדים כולל מגוון רחב של מתקנים מתנפחים בהם ניתן לעשות שימוש מחוץ לבריכות שחייה, לרבות, מגלשת מים מתנפחת אותה ניתן לחבר לצינור המזרים מים על גבי שטח המגלשה לגלישה רטובה ומרעננת. כמו כן, תוכלו למצוא מתנפחי מים להשכרה בצורת בריכות לפעוטות ומתקני מים נוספים ומרעננים במיוחד.

אצלנו בשור הזועם תוכלו למצוא מגוון מתנפחים למים שישדרגו כל אירוע אשר אתם חוגגים! ליצירת קשר התקשרו 077-9967271

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?
מלאו פרטים או התקשרו : 077-9967271