עמדת צילום לאירועים

כל אירוע חגיגי זקוק לתיעוד רציני. אחרי הכל, אנשים התלבשו יפה, יש תחושה מכובדת באוויר וכמובן שמחה גדולה שלכבודה האירוע מתקיים. לכן לצילום יש חשיבות גדולה בכל אירוע שמכבד את עצמו. השור הזועם מציגה את השילוב המושלם של אטרקציה עם מזכרות מהאירוע: עמדות צילום.

מה החשיבות של עמדת צילום לאירועים?

כנראה שלא צריך להכביר מילים על השאלה למה צריך צלם באירוע, אבל שאלת החשיבות של עמדת צילום לאירועים עדיין דורשת כמה הסברים. ההסבר הכי משכנע הוא שעמדת צילום יוצרת מיקס מושלם בין חוויה לתיעוד: מצד אחד האורחים מקבלים מזכרות מהאירוע בו השתתפו, ומצד שני הם עושים זאת באופן חוויתי ולא "יבשושי" כמו עוד סט צילומים.
עמדות צילום לאירועים הם לרוב מוקד בפני עצמם בתוך האירוע, אשר יוצר עניין ומגביר את ההנאה מהשמחה החגיגית. אין ספק שאירועים חגיגיים הם גם הלוקיישן הכי טוב למקם עמדות צילום מכיוון שהם מפגישים אורחים ממקומות שונים אשר לרוב גם לבושים במיטב הדרם ונראים טוב מאוד: כל מה שצריך בשביל תמונה מנצחת.

לאיזה אירועים מתאימה עמדת צילום?

בשונה מאטרקציות אחרות שעשויות להתאים לאירועים ספציפיים (למשל אטרקציות כמו מתנפחים שיעניינו יותר את הדור הצעיר ולכן רלוונטיות לימי הולדת וחגיגות בר או בת מצווה), אפשר בקלות לקבוע שעמדת צילום לאירועים מתאימה כמעט לכל אירוע. בהחלט אפשר לראות את הנוכחות של עמדת צילום לחתונה, לבת מצווה או אפילו לאירוע חברה.
הסיבה לכך היא שכל אירוע דורש תיעוד ושבלי קשר לגיל, מין או העדפות של הקהל כולם אוהבים להצטלם ולקבל מזכרת ממאורע חגיגי בו השתתפו. בנוסף, עמדת צילום לאירועים מתאימה לכולם: היא לא דורשת הוצאת אנרגיה וכוח פיזי, וגם לא מבוססת על טעם קולינרי כמו דוכני מזון. אטרקציה שתמיד עובדת ובכל אירוע.

אילו עמדות צילום יש?

התחום של עמדת צילום לאירועים הרבה יותר רחב ממה שנדמה משמיעה ראשונה. יש כמובן מקו של כבוד לעמדה הקלאסית אשר נקראת בהתאם תא צילום קלאסי. תא צילום זה מזכיר במידת מה את התקופה של לפני כמה שנים בה אנשים נהגו להצטלם בתא סגור עם וילון והתמונות אכן משחזרות אווירת רטרו מגניבה למדי.
וורסיה מעודכנת יותר היא מה שנקרא תא צילום שקוף. תא זה דומה למדי לעמדה הקלאסית, אלא שכן הקירות שקופים לחלוטין והתמונה המתקבלת היא עם לוק יותר מודרני. ואם כבר עסקינן במודרני היום יש גם עמדת צילום 360 אשר מאפשרת לקבל תמונה מכל זווית וזווית וליצור מזכרת באמת בלתי נשכחת.
באירועים רבים עושים שימוש באחת מעמדות הצילום הנ"ל או באחרות (כמו למשל קיר גרפיטי ועוד אופציות) או בשילוב של כמה. אין ספק שמדובר באטרקציה מהנה שכל אחד יכול למצוא בה את מקומו. לכן אל תתפלאו אם יש תור ממש ארוך בכניסה לעמדה שלכם באירוע.
לפרטים נוספים והזמנת עמדות צילום לאירועים צרו עמנו קשר!

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?
מלאו פרטים או התקשרו : 077-9967271